Maze: Stolen Minds
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
367
Data dodania:
01.08.2018
Dodał:
skorpion

 

Maze 4: Stolen Minds to gra ukryte obiekty stworzona przez Mad Head Games. Pozycja ta jest skierowana do dorosłych oraz do osób o mocnych nerwach. Po ciężkim i długim dniu pracy nauczycielka matematyki Jane Patrick powraca swoim samochodem do domu. Nagle z ciemności na środku drogi wyłoniła się tajemnicza postać. Wyczerpanie fizyczne i psychiczne, znużenie, monotonia jazdy i deszczowa pogoda nie pozwoliły jej odpowiednio szybko zahamować i niestety protagonistka wypadła z drogi na pobocze. Ów człowiek zabrał nieprzytomną kobietę do swojego auta i uwięził w podziemiach jakiegoś budowli. Ona jak i inni więźniowie zostają poddani tajemniczemu psychologicznemu eksperymentowi. Jane stopniowo traci zmysły i wraz z upływającym czasem coraz trudniej rozpoznaje co jest realne, a co urojeniem czy iluzją. Musisz ustalić: Kim jest ten obłąkańczy porywacz, co jej zrobił i dlaczego prowadzi swoje pseudomedyczne doświadczenie, gdzie ona się znajduje oraz znaleźć sposób na bezpieczne opuszczenie tego miejsca.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 345 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents the next spine-tingling installment of the Maze series!

After a long day of teaching, you’re looking forward to a relaxing evening. But your plans are interrupted when an unknown assailant takes you prisoner! Whatever experimental procedures were done, they’ve left you seeing strange specters. Can you discern what’s real and escape a madman before it’s too late? Find out in this thrilling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy