Maze: Stolen Minds Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
447
Data dodania:
17.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Stolen Minds Collector's Edition jest czwartą odsłoną Maze, mrocznej gry HOPA stworzonej przez Mad Head Games.

Po ciężkim dniu pracy nauczycielka matematyki Jane Patrick wraca swoim autem do domu. Nagle z ciemności na środku drogi wyłania się tajemnicza postać. Zmęczenie, senność, monotonia jazdy i deszczowa aura nie pozwoliły jej na czas zahamować i niestety bohaterka zjechała na pobocze. Ów człowiek zabrał nieprzytomną kobietę do swojego samochodu i uwięził w podziemiach jakiegoś budynku. Ona jak i inni więźniowie zostają poddani tajemniczemu psychologicznemu eksperymentowi. Jane powoli traci zmysły i wraz z upływającym czasem coraz trudniej rozpoznaje co jest rzeczywiste, a co fikcją czy złudzeniem.

Ustal: Kim jest ten maniakalny porywacz, co jej zrobił i dlaczego prowadzi swoje pseudomedyczne eksperymenty, gdzie ona się znajduje oraz znajdź sposób na opuszczenie tego niebezpiecznego miejsca.

Gra skierowana jest do osób o mocnych nerwach.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 550 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 


WARNING: Maze: Stolen Minds contains explicit content and is intended for mature audiences

Mad Head Games proudly presents the next spine-tingling installment of the Maze series!

After a long day of teaching, you’re looking forward to a relaxing evening. But your plans are interrupted when an unknown assailant takes you prisoner! Whatever experimental procedures were done, they’ve left you seeing strange specters. Can you discern what’s real and escape a madman before it’s too late? Find out in this thrilling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy