Magus: W poszukiwaniu przygody
Link do strony:
Rok Wydania:
2009
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
776
Data dodania:
21.01.2018
Dodał:
skorpion

Gra zręcznościowa wzorowana na Lode runner.

Witaj w fascynującym świecie czarów, w którym młody mag o imieniu Magus natrafia na sakiewkę pełną bezcennych klejnotów. W pobliskim lesie znalazł portal. Przekroczył go i odkrył mapę skarbów. Jest nią tak zafascynowany, że postanawia porzucić naukę i wyruszyć w nieznane. Nie mija jednak wiele czasu, kiedy na swojej drodze napotyka pierwszego z wielu potworów. Ów potwór za wszelką cenę chce odesłać go do domu z pustymi rękoma.

W trakcie podróży przez trzy oszałamiająco wspaniałe światy i 90 plansz napotkasz gigantyczne grzyby, trujące kwiaty, pełzające robaki oraz wiele innych stworzeń. Będziesz wspinać się po drabinach i pnączach, kopać w ziemi, a wszystko w celu zdobycia skarbów. Bonusy, takie jak niewidzialność, zagwarantują Ci bezpieczeństwo, a magiczne fiolki, które wybuchają i potrafią wybijać dziury w ścianach, pomogą Ci dostać się do ukrytych miejsc. Jeśli lubisz dobrą akcję i proste zagadki, przyłącz się do Magusa i weź udział w niesamowitej przygodzie.

Poniższe spostrzeżenia nadesłała pani Agnieszka Frydrych z okolic Warszawy.

"Magus: W poszukiwaniu przygody" mimo polskiego tytułu, komunikuje się z graczem niestety tylko w języku angielskim. Dziecinna, kolorowa grafika świadczy o tym, ze gra została przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych, czyli dzieci. Gra jest dosyć prosta - polega na zbieraniu wszystkich porozrzucanych przedmiotów. Poza wspinaniem się po drabinkach i poza poruszaniem się po lianach, trzeba od czasu do czasu wyeliminować potworki (dziesięć rodzajów). Wygląda to podobnie jak w starej grze Lode Runner - poprzez wykopywanie przed nimi dołków. Najpierw spotkamy śmieszne nerwowe grzybki, ale póżniej mieszkańcy krainy są bardziej niebezpieczni jak na przykład jadowita roślinka plująca jadem. Im dalej tym trudniej. Często się zdarza, że przedmioty są ukryte pod platformami, do których trzeba się jakoś dostać. Młodsze dzieci w tym momencie będą jednak potrzebowały pomocy dorosłych, gdyż w niektorych momentach trzeba pomyśleć i ustalić strategie działania. W dalszych etapach pojawiają się takie obiekty jak duszek (niewidzialność), broń, klucze do drzwi itp. Gra zawiera 90 etapów. "Magus: W poszukiwaniu przygody" to gra platformowo - logiczna.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy