Magnesian
Rok Wydania:
2010
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
9
Data dodania:
01.01.2017
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - platformowa firmy PineApple Fish.

Gra Magnesian zasadami gry przypomina Polarity (grafika 2D) i Magnite (3D). Celem gry jest doprowadzenie głównej postaci do wyjścia z dziwnego furystycznego świata, w którym oprócz zwykłych, znanych nam zasad fizyki i grawitacji rzadzą prawa magnetyzmu. Niektóre ściany mogą być naładowane różnym ładunkiem - oznaczonym kolorem niebieskim bądź czerwonym. Wykorzystując specjalną broń należy wykorzystywać warunki magnetyczne do omijania przeszkód czy też do dostawania się w wysoko umieszczone miejsca. I tak na przykład będąc na niebieskim podłożu i strzelając niebieskim strumieniem powodujemy szybkie odpychanie, dzięki czemu postać może skoczyć wyżej niż wykonujac normalny skok. Istnieje również możliwość wykorzystania tej metody na innych obiektach - np. przyciągać lub odpychać skrzynie.

Gra jest darmowa. Gra wykorzystuje silnik Unreal (UDK), dzięki czemu posiada dopracowaną grafikę. Dlatego do uruchomienia gry potrzebny jest mocny komputer. Grę testowałem na komputerze z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows Vista, DirectX 11, 4GB pamięci. Musiałem skopiować z internetu trzy pliki: d3dcompiler_43.dll, d3dx9_43.dll oraz d3dx10_43.dll do katalogu z grą, by się uruchomiła.

Galeria
Film
Komentarze (4)
Pando
03.07.2011 22:11
Mam za słaby komputer na tą grę . Kiedyś próbowałem uruchomić na kumpla komputerze , ale nie działało albo działało zbyt wolno. Nie pamiętam dokładnie, ale napewno nie dało sie grać.
Pando
03.07.2011 22:11
Mam za słaby komputer na tą grę . Kiedyś próbowałem uruchomić na kumpla komputerze , ale nie działało albo działało zbyt wolno. Nie pamiętam dokładnie, ale napewno nie dało sie grać.
chrombor
10.07.2011 19:35
Osiem dni i tylko pięc ściągnięć. Już wiem czemu coraz mniej darmowych gier na tej stronie. :)
Antoniek
22.07.2011 01:25
Mało dynamiki w tej grze. Sterowanie kiespkie. Mnie się ta gra nie podoba. Już wolę Polarity.