Lost Lands: Mistakes of the Past
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
441
Data dodania:
01.09.2018
Dodał:
skorpion

 

Lost Lands 6: Mistakes of the Past to stworzona przez 5-BN Games gra ukryte obiekty. Protagonistką gry ponownie jest odważna i niestrudzona Susan, która już parę razy uratowała Utracone Ziemie. W tej części Lost Lands podjęła się zadania uratowania Maarona, przyjaciela uprowadzonego przez złowrogą czarownicę Cassandrę.

Niestety nie może jej pokonać, ponieważ po pierwsze jest zbyt silna, po drugie - stała się okrutna w zasadzie z winy Maarona. A zatem bardzo dawno temu, gdy Cassandra była jego nauczycielką, nie spełnił jej prośby. Wówczas zachorowała na śmiertelną chorobę, na wskutek czego przesiąkła złem. Poprosiła go o to, by ją zabił, jednakże on niestety podjął decyzję o poszukiwaniu lekarstwa. Odurzył ją jakimś medykamentem, w wyniku czego zapadła w śpiączkę. Do dziś jednak nie znalazł sposobu na jej uzdrowienie. Niestety teraz obudziła się i tyranizuje świat za pomocą olbrzymich pajęczaków.

Susan cofa się w czasie do momentu, gdy Cassandra była jeszcze dobra z nadzieją na odwrócenie biegu historii. Musi jednak bardzo uważać aby nie spowodować paradoksów czasowych albo pogorszyć już i tak nie najlepszą sytuację. Być może uda się jej uleczyć ją, a jeśli to nie będzie możliwe, unicestwić.

Pokieruj jej poczynaniami.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 725 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Many people regret the mistakes of their past, but how many people get a chance to go back and change them? The dark sorceress Cassandra has broken free after centuries of imprisonment, killing all who oppose her in the Lost Lands. To stop her, you’ll have to travel back to the past to unravel Cassandra’s secrets. But be careful, even small changes can cause time paradoxes and may have far-reaching consequences! Can you uncover her weakness and save the future? Find out in this exciting hidden-object puzzle adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy