Lost Lands: Mistakes of the Past Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
454
Data dodania:
14.08.2018
Dodał:
skorpion

 

Mistakes of the Past Collector's Edition jest szóstą odsłoną Lost Lands, stworzonej przez Five-BN Games serii HOPA. Bohaterką gry ponownie jest dzielna i nieugięta Susan, która już kilka razy ratowała Utracone Ziemie. Tym razem musi uratować porwanego przez złą czarodziejkę Cassandrę przyjaciela Maarona.

Okazuje się, że nie może ją pokonać, bowiem po pierwsze jest zbyt potężna, po drugie - stała się zła poniekąd przez zaniedbanie Maarona. Otóż dawno temu, gdy Cassandra była jego nauczycielką, nie wykonał jej polecenia. Wówczas zachorowała ja nieuleczalną chorobę przez którą przesiąkła złem. Poprosiła go o to, by ją zabił, lecz on niestety postanowił znaleźć lekarstwo. Odurzył ją jakimś specyfikiem, na wskutek czego zapadła w śpiączkę. Do dzisiaj jednak nie znalazł sposobu na jej uzdrowienie. Niestety teraz obudziła się i terroryzuje świat swoimi gigantycznymi pajęczakami.

Susan musi cofnąć się w czasie do momentu, gdy Cassandra była jeszcze dobra i odwrócić bieg historii. Musi uważać by nie spowodować paradoksów czasowych czy też pogorszyć już i tak nie najlepszą sytuację. Być może uda się jej wyleczyć ją, a jeśli to nie będzie możliwe, zabić.

Twoim zadaniem będzie pokierowanie jej poczynaniami.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2-00 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 976 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Many people regret the mistakes of their past, but how many people get a chance to go back and change them? The dark sorceress Cassandra has broken free after centuries of imprisonment, killing all who oppose her in the Lost Lands. To stop her, you’ll have to travel back to the past to unravel Cassandra’s secrets. But be careful, even small changes can cause time paradoxes and may have far-reaching consequences! Can you uncover her weakness and save the future? Find out in this exciting hidden-object puzzle adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy