Legendy lasu: Zew miłości. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
738
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Legendy lasu: Zew miłości. Edycja kolekcjonerska" to gra przygodowo - logiczna należąca do gatunku ukryte obiekty. Tytuł ten to spolszczona gra "Forest Legends: The Call of Love Collector's Edition".

W samym sercu zaczarowanego lasu kwitnie zakazana miłość. Eveline i Aurelio pochodzą z różnych ludów, ale ich miłość jest czysta i posiada moc, by przywrócić pokój podzielonemu światu. Ale lud Aurelia — rasa kotołaków, które przybierają ludzką postać — porywa go i planuje jego egzekucję. Poprowadź Eveline, gdy wyrusza na ratunek ukochanego z rąk tyrana, poznaje prawdę o magii i odkrywa swoje niesamowite przeznaczenie! Na każdym kroku ambitnej gry Legendy lasu: Zew miłości będziesz odkrywać świat pełen niesamowitych wizualnych detali i czarującej muzyki i dźwięku. Spotkasz i porozmawiasz z wieloma ciekawymi postaciami. A także rozwiążesz wiele sprytnych łamigłówek, ucząc się używać niezliczonych obiektów.

Edycja kolekcjonerska Legend lasu: Zewu miłości posiada bonusowy rozdział, który pokazuje bogatą przeszłość głównej gry, zawiera muzykę do pobrania, concept art i tapety na pulpit. Gra oferuje: sześćdziesiąt osiem scen ukrytych obiektów i dwadzieścia pięć 25 mini-gier.

Wymagania systemowe gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy