League of Light: The Game
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
432
Data dodania:
08.06.2018
Dodał:
skorpion

 

League of Light 6: The Game jest grą ukryte obiekty stworzoną przez Mariaglorum. Jesteś już tak wprawnym i szanowanym agentem organizacji Ligi Światła, że możesz sam wybrać swoją następną misję spośród trzech dostępnych. W trakcie przygotowania się do sprawy tracisz przytomność i nieco później budzisz się w lochu. Dowiadujesz się, że zostałeś wciągnięty w jakąś tajemniczą grę, w której stawką jest życie. Tak samo jak inni uczestnicy musisz znaleźć metodę wydostania się z tej dziwnej gry. Dowiedz się dlaczego zostałeś wybrany do tej rywalizacji i co od Ciebie chcą "Mistrzowie Gry".

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 594 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mariaglorum presents the latest thrilling adventure in the League of Light series!

What starts as a routine investigation quickly takes a deadly turn when you’re kidnapped! A strange group has thrown you into a dangerous game to fight for your life. As you’re pitted against other contestants, can you and your trusted scarecrow companion escape the Game in time? Find out in this riveting Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy