Lawn Mowing Simulator
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
03.08.2022
Dodał:
skorpion

 

Lawn Mowing Simulator to realistyczny symulator koszenia trawników. Gra została stworzona w 2021 roku przez liverpoolskie studio Skyhook Games i wydana przez londyńską firmę Curve Games.

 

Lawn Mowing Simulator umożliwia graczowi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa zajmującego się profesjonalnym koszeniem trawników w jednym z brytyjskich miasteczek. Główną częścią gry jest oczywiście koszenie. Poza sprawdzeniem podłoża, dopasowaniem noży tnących do wysokości trawy, dolewaniem paliwa do baku należy dokładnie i skrupulatnie objechać kosiarką wyznaczony teren. Studio Skyhook Games zadbało o odpowiednie licencje, tak więc w grze można obsługiwać sprzęt takich marek jak STIGA, Toro, SCAG. Do dyspozycji jest dwanaście różnych modeli pełniących m. in. funkcje mulczowania, młócenia czy też szybkiego zbierania skoszonej trawy.

 

Fachowe i profesjonalne wykonywanie usług koszenia trawy owocuje kolejnymi nowymi zleceniami. W miarę postępów pojawia się możliwość zatrudniania wykwalifikowanych pracowników, rozbudowy siedziby firmy i promowania działalności poprzez reklamy. Lawn Mowing Simulator cechuje realistyczna oprawa graficzna i rozmach scenerii (między innymi pełne życia wiejskie uliczki, typowe brytyjskie zabudowania gospodarcze i mieszkalne, wielkie otwarte przestrzenie dla koni, rozległe tereny zielone i zamkowe). Nie jest to typowa gra relaksacyjna, ale przy niej z pewnością można bezstresowo odprężyć się, zapomnieć o codziennych troskach i po prostu dobrze bawić się.

 

Gra kosztuje około 20 PLN. Od 28.07.2022 do 04.08.2022 na stronie Epic Games była możliwość dodania jej do biblioteki za darmo.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 10 x64, Procesor AMD FX-8350 lub Intel Core i3-8350K (4 * 4000), Pamięć 8 GB RAM, Karta graficzna: Radeon R9 390X (8192 VRAM) lub GeForce GTX 960 (4096 VRAM), DirectX 11 i 20 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy