Koszmary z Głębin: Pieśń Syreny. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
634
Data dodania:
23.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Koszmary z Głębin: Pieśń Syreny. Edycja kolekcjonerska jest grą hidden object (ukryte obiekty) wyprodukowaną przez firmę Artifex Mundi. To polskojęzyczna wersja gry Nightmares from the Deep: The Siren's Call Collector's Edition.

Gdy kustosz karaibskiego muzeum morskiego Sarah Black otrzymała przesyłkę od tajemniczego gońca, została wplątna w starożytny konflikt. Jak tylko otworzyła paczkę z artefaktem, ktoś napadł na muzeum i skradł przedmiot. Trudno jej uwierzyć, że to dopiero początek nowego koszmaru z głębin.

Po zdarzeniu w muzeum Sarah odzyskuje przytomność na obrzeżach wioski Kingsmouth, zapomnianego miasteczka rybackiego z niesamowitą tajemnicą. Goniec zdradza jej przerażającą prawdę — on i wszyscy pozostali mieszkańcy miasteczka są pod działaniem klątwy, która zamienia ich w wodne stworzenia. Czar rzuciły dwie potężne istoty — burmistrz Murray i diabeł morski Davy Jones.

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1 GB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy