Jake Everest: Wakanga The Unseen Civilization
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
61
Data dodania:
23.06.2024
Dodał:
skorpion

 

Jake Everest: Wakanga The Unseen Civilization to prosta gra logiczna typu match-3, stworzona przez studio e-FunSoft Games. Zadaniem gracza jest usuwanie kolorowych płytek z planszy, zgodnie z zasadami znanymi z kultowej gry Bejeweled.

 

Bohaterem gry jest sławny i ceniony archeolog Jake Everest. Dzięki swoim wybitnym umiejętnościom i wiedzy potrafi odnajdywać i odzyskiwać skradzione bądź zagubione artefakty, co zapewnia mu stały napływ ofert pracy. Niedawno otrzymał kolejne zadanie od właścicieli kopalni w Papui. Doszło tam do tajemniczej katastrofy lotniczej, która wywołała niepokój wśród górników i zakłóciła działalność firmy. Podczas swojej misji, Jake odkrywa ślady starożytnej, niewidzialnej cywilizacji Wakanga, której artefakty mogą mieć związek z katastrofą. Jego zadaniem jest wyjaśnienie tego dziwnego wydarzenia, odkrycie tajemnic cywilizacji Wakanga i przywrócenie normalności.

 

Studio e-FunSoft Games jest znane z szybkiego tworzenia wielu gier, które niestety niewiele się od siebie różnią. Jake Everest: Wakanga The Unseen Civilization również nie odbiega od tego schematu – grafika i interfejs są bardzo podobne do takich tytułów jak Amanda’s Magic Book, Gaslamp Cases, Helga the Viking Warrior czy Academy of Magic. Twórcy gry nie wprowadzili żadnych urozmaiceń ani w kwestii oprawy graficznej, ani trybów gry, ani nowych obiektów. Z tego powodu gra jest skierowana głównie do zagorzałych sympatyków tego typu produkcji.

 

Wymagania gry są niewielkie. Wystarczy: system operacyjny Windows 7/Windows 8/Windows 10, procesor CPU: 1.6 GHz, pamięć RAM: 1024 MB, DirectX: 9 i 171 MB wolnego miejsca na dysku.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy