Isla Dorada Epizod 1 - Piaski Efranis
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
714
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Isla Dorada Epizod 1 - Piaski Efranis" to gra przygodowo - logiczna należąca do gatunku ukryte obiekty. Porozumiewa się ona z graczem w języku polskim.

Lata poszukiwań nareszcie doprowadziły Jessicę Pandorę, młodą i zmotywowaną archeolożkę, do prawdziwej kopalni cennych artefaktów. Lecz nagle jakaś dziwna siła przenosi ją na tajemniczą wyspę. Pomóż Jessice znaleźć drogę z powrotem!

Uważnie przeszukuj lokacje; możesz badać wszystko, od krajobrazów do placu posągów oraz wchodzić do domów gościnnych mieszkańców. Rozmawiaj z ludźmi: oni wiedzą wiele. A poza tym są pewni, że znają cię od dawna. Musisz się dowiedzieć, co się dzieje! Ta niesamowita wyspa zawiera wszystkie wskazówki, których potrzebujesz. Złote fragmenty tajemniczej maski lokalnego wodza są rozsiane po całym tym miejscu. Rozwiąż zagadki, znajdź ukryte przedmioty i użyj ich. Odbuduj przedziwny artefakt, by wrócić do domu!

Wymagania systemowe gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7, procesor 1400 MHz, pamięć RAM 512 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy