Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis
Pobierz
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
706
Data dodania:
04.09.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczna typu ukryte obiekty. Młoda ambitna archeolog została wbew własnej woli przeniesiona do Isla Dorada i pilnie potrzebuje Twojej pomocy, aby bezpiecznie powrócić do domu.

Po wielu latach poszukiwań Jessica Pandora przypadkowo dokonuje ważnego odkrycia. Po aktywacji pewnego starożytnego artefaktu zostaje wysłana do dalekiego kraju, z którego nie bardzo wie jak się wydostać. Może liczyć tylko na Twoje zdolności wyszukiwania ukrytych przedmiotów i wskazówek oraz na umiejętności rozwiązywania różnych minigier logicznych i umysłowych. Czy zdołasz pomóc jej opuścić Isla Dorada?

Do zagrania w tą grę wymagany jest sprzęt (komputer lub laptop) z procesorem conajmniej 1400 MHz, pamięcią minimum 512 MB RAM oraz 254 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Do uruchomienia potrzeba również systemu operacyjnego Microsoft Windows XP/Vista oraz DirectX w wersji 9.0.
Jessica Pandora, a young archaeologist, has been teleported to Isla Dorada and now needs your help to return home! After making a chance discovery, Jessica causes an ancient artifact to activate and is sent to a distant land. Use your Hidden Object skills to help her in Isla Dorada – Episode 1: The Sands of Ephranis!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy