Insurmountable
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
14.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Insurmountable to stworzona przez niemieckie studio ByteRockers´ Games gra przygodowa TPP typu roguelike z elementami survivalu. Gracz wciela się w postać alpinisty, którego marzeniem jest zdobycie szczytów trzech wysokich gór.

 

W grze zastosowano generowanie proceduralne mapy, co oznacza że za każdym razem tworzony jest inny układ. W ten sposób nie ma szans na to, że rozmieszczenie obiektów czy warunki pogodowe powtórzą się w kolejnych podejściach do etapu. Sprawę komplikuje również mechanika permanentnej śmierci. W przypadku niepowodzenia misji (czyli śmierci) etap uruchamia się od nowa. Nie ma możliwości kontynuacji gry od jakiegokolwiek momentu, bowiem nie ma opcji save'owania. Dlatego gracz musi wybrać odpowiednią trasę, taktykę i być gotowy na różne losowe okoliczności.

 

Podjęcie złej decyzji lub chwila nieuwagi może skończyć się tragedią. Braki pożywienia i wody, źle dobrany sprzęt, wyziębienie ciała czy upadek może skończyć się poważnymi problemami fizycznymi i psychicznymi, które mogą mieć wpływ na efekt końcowy misji.

 

Gra kosztuje ponad 70zł. Można ją zdobyć za darmo z epicgames. Oferta ważna jest do 21 kwietnia 2022r. 

#Insurmountable #Roguelike #ByteRockersGames

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7+, Procesor Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300, pamięć RAM 8GB, Karta graficzna:NVIDIA® GeForce® GTX 670 lub AMD Radeon™ R7 260x, DirectX 11.0 i 4GB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy