Immortal Love: Bitter Awakening
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
470
Data dodania:
21.01.2020
Dodał:
skorpion

 

Immortal Love: Bitter Awakening to gra ukryte przedmioty od 4 Friend Games. To nietypowa seria, w której gracz steruje na przemian dwiema postaciami - zawsze kobietą i mężczyzną. Jak sam tytuł wskazuje, tematem gry jest niespełniona, nieszczęśliwa i skomplikowane miłość.

Akcja gry toczy się w królestwie, w którym o wpływy walczą dwa skłócone klany. Sowy i Niedźwiedzie od wielu lat są w stanie wojny i pomimo upływu czasu nie widać nadziei na zadowalające zmiany w tej kwestii. Protagonistami gry są młodzi zakochani ludzie, członkowie zwaśnionych stron. Jacob i Alison są niestety ofiarami potężnej klątwy. On za dnia jest niedźwiedziem, po zmroku człowiekiem; natomiast ona odpowiednio: człowiekiem i sową. Jakby tego było mało, dziewczyna traci pamięć na wskutek niedawnego upadku z konia.

Czy ich miłość przetrwa te wszystkie ciężkie chwile i przeciwności losu? Czy uda się im usunąć na stałe przekleństwo? Czy ich miłość może pogodzić poróżnione klany i przywrócić tak długo wyczekiwany pokój?

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 833 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4 Friend Games brings you the latest sensational addition to the Immortal Love series!

War’s brewing throughout the land! The Bear and Owl clans have despised each other for centuries, and their hatred has come to a head in the face of love. Do you have what it takes to break a curse that separates you from your beloved and save your people in time? Find out in this exhilarating Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy