Immortal Love: Bitter Awakening Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
360
Data dodania:
04.01.2020
Dodał:
skorpion

 

Bitter Awakening Collector's Edition jest szóstą częścią Immortal Love, ukryte obiekty od 4 Friend Games. To specyficzna seria, w której gracz steruje naprzemiennie dwoma postaciami - zawsze mężczyzną i kobietą. Jak sam tytuł wskazuje, tematyką jest trudna i niespełniona miłość.

Akcja gry dzieje się w fikcyjnym królestwie, w którym o wpływy walczą dwa zwaśnione klany. Niedźwiedzie i Sowy od stuleci są w stanie wojny i mimo upływu lat nie widać nadziei na pozytywne zmiany w tej kwestii. Bohaterami gry są młodzi zakochani ludzie, członkowie skonfliktowanych stron. Jakby tego było mało, Alison i Jacob są ofiarami potężnej klątwy. Ona w dzień jest człowiekiem, w nocy sową, natomiast on odpowiednio: niedźwiedziem i człowiekiem. A żeby było jeszcze ciekawiej, w wyniku upadku z konia Alison straciła pamięć. Czy ich miłość przetrwa te wszystkie straszne chwile i zawirowania? Czy uda się im zdjąć przekleństwo? Czy ich miłość pogodzi skłócone klany i przywróci upragniony pokój?

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 1074 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4 Friend Games brings you the latest sensational addition to the Immortal Love series!

War’s brewing throughout the land! The Bear and Owl clans have despised each other for centuries, and their hatred has come to a head in the face of love. Do you have what it takes to break a curse that separates you from your beloved and save your people in time? Find out in this exhilarating Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy