Hood: Outlaws & Legends
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
03.07.2022
Dodał:
skorpion

 

Hood: Outlaws & Legends jest wieloosobową grą TPP (widokiem z perspektywy trzeciej osoby) typu PvPvE z akcją osadzoną w niebezpiecznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Gra została stworzona przez angielskie studio Sumo Digital, a wydana przez francuskiego dystrybutora Focus Home Interactive. Gracze wcielają się w banitów, którzy podobnie jak Robin Hood rabują bogatych i wykradają skarby.

Gra polega na przeprowadzaniu napadów w czteroosobowej drużynie. Jako że jest to między innymi gra PVP (Player versus Player, czyli gracze kontra gracze), na przeciw siebie stają dwie rywalizujące drużyny. Gracze mogą wcielić się postaci Robina, Marianne, Tooke i Johna, które posiadają odmienne cechy i zdolności. Innymi przeciwnikami kieruje sztuczna inteligencja (PvE - Player versus environment, czyli gracze kontra "środowisko"). Oczywiście z tego starcia zwycięsko może wyjść tylko jedna ekipa. Poza krótkim wprowadzeniem nie ma trybu dla jednego gracza.

Produkcja jest przeznaczona dla dorosłych odbiorców ze względu na na nagromadzenie brutalności i przemocy.

Gra kosztuje około 60 PLN. W dniach od 30.06.2022r. do 07.07.2022r.  można ją było zdobyć zupełnie za darmo z portalu EpicGames. 

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 10, Procesor: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: 2 GB VRAM, Radeon HD 7870 / GeForce GTX 660, DirectX: Wersja 12 i 40 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy