Home Designer: Makeover Blast
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
439
Data dodania:
31.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Makeover Blast to kolejna część Home Designer od studia Tamalaki i Origaming. W tej grze match-3 Hazel pomaga swoim klientom urządzić pokoje w nowoczesnym stylu. Nie wiedząc czemu, musi sama zdobyć pieniądze na wyposażenia. Gra polega na usuwaniu przedmiotów z planszy (styl bejeweled) i następnie na zakupie odpowiednich mebli i akcesoriów dekoracyjnych.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 324 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Help your clients turn their drab living space into fantastic rooms! Solve matching puzzles to design and decorate the perfect home with beautiful furniture! From Rustic to Modern, Contemporary to Victorian, and Shabby-Chic to Industrial, you choose the style. Do you have what it takes for the most addicting puzzle game ever? Your clients are counting on you to make their dream home wishes come true!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy