Hermes: War of the Gods Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
419
Data dodania:
26.01.2020
Dodał:
skorpion

 

Hermes: War of the Gods Collector's Edition to gra zarządzanie czasem od Alawar. Ta gra nie ma niczego takiego, co odróżniałoby ją od innych gier tego typu. Jednoekranowa plansza, te same reguły, zbliżone układy planszy, identyczne pomysły znajdziesz w setkach innych gier tego gatunku. Widać, że zarządzanie czasem chyli się powoli ku końcowi, gdyż żaden z producentów nie jest w stanie wymyślić coś nowego, co przyciągnie większe ilości graczy. Także z fabułą gry nie jest dobrze - jaka by nie była, to nie ma wpływu na przebieg rozgrywki.

W pierwszym dniu Olimpiady nagle gniewliwa bogini pojawiła się w kłębach ognia i dymu i chwile później wypowiada wojnę ludzkości, Przerażony Zeus zleca bogowi Hermesowi zadanie uratowania ludności Grecji. Hermes musi odbudować zniszczoną infrastrukturę, pomóc potrzebującym i oczywiście pokonać złą boginię.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 579 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


When an angry goddess appears in billows of fire and smoke on the first day of the Olympics and declares war on mankind, Zeus has no choice but to call on the mischievous god Hermes to save the people of Greece. To help the people you meet, you'll have to quickly rebuild decimated villages, stock up on resources, save the victims of disasters and more!

Answer the call of Zeus and begin the adventure, the Olympics must go on!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy