Haunted Legends: Twisted Fate Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
461
Data dodania:
02.12.2018
Dodał:
skorpion

 

AMAX Interactive, czyli tak naprawdę ERS Game Studios, zajmuje się tworzeniem wyłącznie gier ukrytych obiektów. Liczba ich produkcji może robić wrażenie, ale niestety szybkie tempo ich wydawania negatywnie wpływa na ich jakość. Już dawno nie było ich dobrej gry i raczej obecnie opisywana pozycja niezbyt przychylnie zostanie przyjęta przez graczy. Widoczny jest brak pomysłu na grę. Programistom z Amax nie brakuje umiejętności tworzenia gier, jednakże stracili mnóstwo zapału i entuzjazmu.

Twisted Fate Collector's Edition to już trzynasta część Haunted Legends. Hrabia Von Mart zwrócił się do Ciebie o pomoc w odnalezieniu skradzionego przedmiotu. To Klepsydra Czasu, potężny artefakt kontrolujący czas na świecie. Hrabia miał za zadanie go chronić przed niepowołanymi osobami. Niedawno ktoś wkradł się do jego posiadłości w Tempoville i zabrał ten bezcenny przedmiot. Musisz jak szybko odnaleźć Klepsydrę, zanim złodziej wykorzysta go do niecnych celów. Ta niesamowita rzecz ma olbrzymią moc, która może niedługo zniszczyć świat. To na pewno zmobilizuje Ciebie do natychmiastowego działania. Używaj zdobyte obiekty do rozwiązywania licznych łamigłówek i innych minigier logicznych.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 999 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


AMAX Interactive presents another supernatural adventure in their classic Haunted Legends series!

When a powerful artifact that controls time itself is stolen from the secret order sworn to protect it, it’s up to you to track down the thief, before they cause permanent damage. Ghostly spirits are summoned to recover the artifact, and they will stop at nothing to return it, no matter who dies in their wake. Can you recover the Hourglass of Time before the spirits enact their revenge on all of humanity? Find out in this intriguing hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy