Groźba Natury 2
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
719
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Groźba Natury 2 to gra logiczno - przygodowa należąca do gatunku ukryte obiekty. Jest to spolszczona wersja Natural Threat 2.

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla Twojej córki Lily. Są jej urodziny i upiekłaś piękny tort na przyjęcie. Wkrótce dzień spowije mrok, ponieważ zło czające się pod ulicami zostało uwolnione! W mieście wyrosły olbrzymie, zmutowane rośliny, siejące spustoszenie i pożerające ludzi. Lily i jej ojciec zniknęli, a Ty musisz rozpocząć epicką przygodę uratowania ich obojga! Przygotuj się na ekscytujące ciągi ukrytych obiektów, ambitne mini-gry i intrygującą historię o heroizmie i przetrwaniu! Czas uratować sytuację w Groźbie Natury 2!

Miasto jest ewakuowane. Wszyscy odjeżdżają... poza Tobą. Twoja podróż poprowadzi Cię po innej ścieżce w głąb miasta, gdzie wokół panuje chaos. Użyj swojego zdrowego rozsądku, aby rozwiązywać ambitne łamigłówki i przybliżaj się do ostatecznej prawdy. Musisz być odważna, ponieważ córeczka i jej tata liczą na Ciebie. Czy masz w sobie to coś, aby zostać bohaterem i uratować ją od otaczającej cię niegodziwości? Nadszedł czas, aby to udowodnić...

Gra zawiera trzydzieści trzy lokacje, dziesięć scen Ukrytych Przedmiotów i ponad dwieście przedmiotów do wykorzystania

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7, procesor 2.0 GHz, pamięć RAM 1 GB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy