Grim Tales: The Nomad Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
457
Data dodania:
04.11.2019
Dodał:
skorpion

 

The Nomad Collector's Edition to kolejna część Grim Tales, HOPA stworzonej w studiu Elephant Games. Gra opowiada o kolejnych przygodach Anny Gray, detektyw o niezwykłych umiejętnościach cofania się w czasie. Tym razem musi pomóc swojej siostrze Luisie, która pracuje w muzeum. Ktoś w biały dzień włamał się do gmachu muzeum i dokonał kradzieży cennych artefaktów. Policja jak zwykle nie kwapi się do przeprowadzenia śledztwa. więc Anna Gray jest jedyną nadzieją na schwytanie rabusiów i odzyskanie skradzionych przedmiotów.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 947 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games proudly presents another moving story in their classic series Grim Tales!

Your sister Luisa once again needs your investigative help to solve a bizarre series of robberies plaguing her museum and others around the city. No one has seen the suspects come and they’ve left few clues behind. Use your powers to travel to the past and uncover the culprits. But be careful, you’ll also uncover a shocking revelation about the Gray family in this heartwarming hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy