Grim Facade: Broken Sacrament
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
409
Data dodania:
11.05.2018
Dodał:
skorpion

 

"Witaj detektywie. Ostatniej nocy zmarł mój mąż Don Raimondo Morante. Przypuszczam, że za jego śmierć odpowiada duch pierwszej żony Seleny. Ona zmarła 5 lat temu. Sądzę, że to wina starożytnego przekleństwa. Niestety nikt mi nie wierzy. Mam nadzieję, że przybędziesz i pomożesz wskazać winnego morderstwa. Boję się również o swoje zdrowie i życie. Czekam na wyspie Morante. Mora Morante". - taką korespondencję otrzymał bohater Grim Facade: Broken Sacrament, gry HOPA od Amax Interactive.

Akcja gry dzieje się po koniec XIX wieku na włoskiej wyspie Morante, na której według mieszkańców ciąży potężna klątwa. Ponoć dawno temu członkowie tej rodziny sprzedali swoje dusze za bogactwa i władzę, i do dzisiaj płacą za to wysoką cenę. Musisz szybko przeprowadzić śledztwo w tej sprawie zanim umrze następna osoba. Poznaj losy i sekrety rodziny Morante i wyjaśnij czy wydarzenia przed laty mają jakiś związek z tymi obecnie. Zidentyfikuj i pojmij winnego zabójstwa Don Raimonda.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 678 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Amax Interactive brings you the newest chilling addition to the Grim Façade series!

When the head of a prominent family seemingly dies at the hands of their deceased matriarch, you’re called in to investigate! Can you find the malevolent culprit on a remote Italian island in time, or will you fall victim to an ancient curse? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy