Grim Facade: Broken Sacrament Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
414
Data dodania:
29.04.2018
Dodał:
skorpion

 

"Witaj detektywie. Ostatniej nocy został zabity mój mąż Don Raimondo Morante. Podejrzewam, że zginął z rąk ducha jego pierwszej żony Seleny. Ona zmarła pięć lat temu. Uważam, że to wina starożytnej klątwy. Niestety nikt mi nie wierzy. Liczę na to, że przyjedziesz i pomożesz odnaleźć winnego zabójstwa. Boję się także o swoje zdrowie i życie. Czekam na wyspie Morante. Mora Morante". - taki list otrzymał bohater Broken Sacrament Collector's Edition, jedenastej części Grim Facade.

Akcja gry rozgrywa się w sierpniu 1895 roku na włoskiej wyspie Morante, na której według mieszkańców ciąży potężna klątwa. Podobno dawno temu członkowie tej rodziny sprzedali swoje dusze za bogactwa i władzę, i do dzisiaj płacą za to wysoką cenę. Musisz przeprowadzić śledztwo w tej sprawie zanim zginie kolejna osoba. Poznaj losy i tajemnice rodziny Morante i wyjaśnij czy wydarzenia przed laty mają jakiś związek z tymi obecnie. Zdemaskuj i schwytaj winnego morderstwa Don Raimonda.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 902 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Amax Interactive brings you the newest chilling addition to the Grim Façade series!

When the head of a prominent family seemingly dies at the hands of their deceased matriarch, you’re called in to investigate! Can you find the malevolent culprit on a remote Italian island in time, or will you fall victim to an ancient curse? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy