Górska Pułapka: dwór wspomnień
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
762
Data dodania:
18.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Gra przygodowo - logiczna należąca do popularnej kategorii hidden object (ukryte obiekty). To "Mountain Trap: The Manor of Memories" porozumiewająca się z graczem w języku polskim.

Witaj w dworze Ardennes, gdzie na odkrycie czeka dwustuletnia historia nieodwzajemnionej miłości. Kiedy podczas wymarzonych wakacji Twoja najlepsza przyjaciółka znika, a śnieżyca nie pozwala pomocy na dotarcie na górski szczyt, masz tylko jedno wyjście: samodzielnie odnaleźć przyjaciółkę. Zanim dotrzesz do szokującego wyjaśnienia tajemnicy, napotkasz na drodze wspaniałe wnętrza i ogrody, zmyślne zagadki, starannie przygotowane sceny z ukrytymi obiektami, sprytnie porozmieszczane wskazówki i skomplikowane minigry. Zapisywane w dzienniku notatki i kolejne ślady, które prowadzą cię do celu, powoli wciągać cię będą w głąb mrocznej tajemnicy. Pierwszy krok do niezapomnianej przygody to pobranie "Górskiej pułapki: Dworu wspomnień" już teraz!

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1200 MHz, pamięć RAM 1024 MB oraz DirectX 9.0.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy