Gnomes Garden: Lost King Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
485
Data dodania:
23.09.2018
Dodał:
skorpion

 

Lost King Collector's Edition to siódma część Gnomes Garden, prostej serii zarządzanie czasem od 8 Floor Games. Nie ma się co oszukiwać - to tak naprawdę ta sama gra co poprzednie odsłony "Ogrodu Gnomów", tyle że w nieco innej scenerii. Nic praktycznie nie zmieniło się, a oprawa graficzna nadal jakby sprzed kilku lat. Na początku gry dowiadujemy się że król nie powrócił i dlatego też musimy go odnaleźć. Pomijamy fakt, że w takiej sytuacji zdrowo myśląca królowa wysłałaby całe wojsko za głową królestwa (albo też nie pozwoliła mu z grupką osób opuścić pałac). Gorzej jednak jest z rozwojem fabuły - nasze osiągnięcia nie mają nań wpływu. Co prawda to norma w grach tego typu, ale producent mógłby troszkę wysilić się i popracować nad wstawkami pomiędzy etapami - czyli scenkami ukazującymi co grupka ochotników obecnie robi. Są statyczne i nie zachęcają do dalszej gry czy też do poznania kolejnych perypetii bohaterów. Sama rozgrywka również pozostawia wiele do życzenia - ot po prostu trzeba wszystko wykonywać coraz szybciej.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 948 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


The King has disappeared with his entire retinue! Help the Queen find her beloved by journeying across fantastic worlds.

Settlers in trouble? Farm stopped bearing fruit? Puppies asking for too much food? Tribes suffering from an invasion of trolls? Play Caesar and use careful resource management skills to help everyone!

Simple controls and a helpful tutorial will allow you to easily grasp the game’s basics. If you get in a tough spot, don’t forget about the Queen’s mighty magic! Do you have what it takes to save the King and return prosperity to the kingdom?

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy