Gaslamp Cases: The Deadly Machine
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
288
Data dodania:
25.05.2022
Dodał:
skorpion

 

Gaslamp Cases: The Deadly Machine jest grą match-3 stworzoną przez E-Funsoft Games.

Bohaterem gry jest Morgan Johnson, jeden z najlepszych londyńskich detektywów policyjnych. Znany jest ze swojej determinacji oraz ścisłego i skrupulatnego przestrzegania prawa. Gdy podczas ostatniego śledztwa zginął jego partner, został obwiniony za spadek zaufania opinii publicznej do policji. Nie tylko zdegradowano i odsunięto go od tej strawy, ale też przydzielono mu nowego partnera. Jack Brown to jego całkowite przeciwieństwo, Otóż ten młody oficer dość luźno interpretuje ogólne zasady w policji. Jakby tego było mało, ich pierwszym wspólnym zadaniem jest... odnalezienie zaginionego psa. Dla Morgana to zadanie uwłacza jego godności. Wkrótce okazuje się, że to tylko pozornie błaha sprawa....

Celem gry jest usuwanie z planszy kolorowych elementów w identyczny sposób jak to odbywa się w grze Bejeweled. Fabuła w żaden sposób nie wpływa na przebieg gry.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1034 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 113 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

#GaslampCases #match3 #Bejeweled #videogames

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy