Frankenstein: Pan śmierci
Link do strony:
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
538
Data dodania:
12.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Frankenstein: Pan śmierci to spolszczona gra "Frankenstein: Master of Death" studia JetDogs Studios i Fineway Studios . Celem tej gry ukryte przedmioty jest odnajdywanie ważnych obiektów i rozwiązywanie łamigłówek.

Frankenstein jest naszą wersją dobrze znanej, lecz nieco zapomnianej historii. Główny jej morał mówi, że nie wolno oszukiwać ani samego siebie, ani natury. Nie powinniśmy też czuć się lepsi od innych. Nauka ma przynosić korzyści ludzkości, a nie spełniać ambicje pojedynczych osób.

Historia zaczyna się, gdy główny bohater otrzymuje list od dawnego znajomego, świetnego naukowca, Viktora Frankensteina. Pisze on, że znajduje się w bardzo skomplikowanej, wręcz beznadziejnej sytuacji. Główny bohater nie ma wyjścia — musi wyruszyć w podróż pełną niebezpieczeństw.

Już od początku gry musimy stawiać czoło okropnym potworom, pokonywać mnóstwo przeszkód, a przede wszystkim używać swojego intelektu. Naszym zadaniem jest uratować Viktora i jego żonę, a także nieszczęśliwe stworzenia będące ofiarami nieludzkiego eksperymentu. Na koniec musimy powstrzymać barona Igora, a wszystko to, by przywrócić naturalny porządek rzeczy.

OS: Windows XP/Vista/7/8 / CPU: 1.0 GHz / RAM: 512 MB / Video Card: DirectX 9.0c

Edit 2023-07-07: Szukamy nowych linków do tej gry. Alawar usunął Frankenstein: Pan śmierci ze swoich serwerów.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy