Fortnite
Link do strony:
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
20.05.2023
Dodał:
skorpion

 

Fornite jest trzecioosobową grą akcji z kategorii battle royale. Gra została stworzona przez Epic Games, producenta i wydawcę gier ze Stanów Zjednoczonych. Firma jest także znana z Unreal Engine, silnika gier komputerowych oraz cotygodniowego rozdawania dobrych gier za darmo.

 

Gra składa się z trzech trybów gry: Kreatywnego (eksploracja i tworzenie własnych wysp), Fortnite Save the World (jeden lub kilku graczy walczy z hordami potworów i tym samym ratuje świat) i przede wszystkim najważniejszego: Battle Royale (walki 100 graczy - wygrywa tylko ten, który jako jedyny przeżyje). Co jakiś czas udostępniane są także specjalne, ograniczone czasowo tryby z ciakawą mechaniką gry. Ale to właśnie Battle Royale jest najpopularniejsze i to one przyciąga do gry miliony osób. Fortnite wymaga od gracza umiejętności strzelania, zdolności szybkiego budowania, taktycznego myślenia i planowania, szybkiego podejmowania decyzji, koordynacji zespołowej, umiejętności współpracy z innymi graczami oraz cierpliwości i dążenia do doskonalenia.

 

Gra jest darmowa (model free-to-play). Istnieje możliwość zakupów różnych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Pełnią one funkcje kosmetyczną i nie wpływają na właściwą rozgrywkę (nie dają żadnej przewagi). Fornite jest udostępnione na platformy Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS i Android. Wymaga konta Epic Games. Wersje językowe: angielski, polski, niemiecki, włoski, francuski, koreański, japoński, portugalski, hiszpański, turecki, rosyjski i arabski.

 

Wymagania minimalne: Windows 10 (64-bitowy), procesor min. Core i3-3225 3,3 GHz, 8 GB pamięci RAM. Zaleca się jednak procesor min. Core i5-7300U 3,5 GHz, karta graficzna o mocy co najmniej NVIDIA GTX 960 lub AMD R9 280.

#Fortnite #EpicGames #BattleRoyale

 

Galeria
Film

Komentarze (0)

brak komentarzy