First Time in Paris
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
30
Data dodania:
21.05.2023
Dodał:
skorpion

 

First Time in Paris jest grą typu klasyczne ukryte przedmioty wyprodukowaną przez firmę Boomzap Entertainment z Singapuru. Protagonistką gry jest Kate Robinson, początkująca influencerka podróżnicza. Ona i jej córka Nicole wyruszają do stolicy Francji by ocalić podupadający Hotel Hospitalité.

 

Akcja gry toczy się w obecnych czasach w Paryżu. W fascynującej podróży po tym mieście matka i córka zobaczą znane ciekawe atrakcje i zabytki jak np. gotycką katedrę Notre Dame i Wieżę Eiffla, poznają ciekawych ludzi, usłyszą ich interesujące historie, poznają tajemnice i piękno cenionego zabytkowego paryskiego hotelu oraz zachwycą się specjałami paryskiej kuchni. Twoim zadaniem jest pomóc świeżo upieczonej blogerce dokładniej poznać Paryż i wykorzystać zdobytą wiedzę do ocalenia zabytkowego hotelu Hospitalité. First Time in Paris polega na odnajdywaniu ukrytych obiektów na zdjęciach przedstawiających stolicę Francji.

 

Wymagania gry: system Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2 GHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX 11 oraz 1460 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy