FIFA 2017
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.50
Ściągnięć:
1606
Data dodania:
25.05.2017
Dodał:
skorpion

 

FIFA 17 to sportowa gra komputerowa skierowana do fanów piłki nożnej. Tytuł ten został wydany 27 września 2016 w Ameryce i września 2016 roku w Europie na PC, Playstation 4, Xbox One oraz na Playstation 3 Xbox 360 (uboższe wersje). Za polski komentarz odpowiadają Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Gra została stworzona przez studio EA Sports (marka wykorzystywana przez koncern Electronic Arts), znane z takich sportowych produkcji jak: NBA Live (koszykówka), NHL (hokej), Madden NFL (futbol amerykański) itp. W grze został zastosowany silnik Frostbite 3 studia Digital Illusions CE, czyli ten sam, co na przykład w Mass Effect: Andromeda, Need for Speed: Rivals, Battlefield czy też Star Wars: Battlefront. Dzięki niemu gra wygląda bardziej realistycznie (bardziej szczegółowy futbolowy świat, dynamiczniejsza akcja, dokładniejsza grafika, spektakularne animacje, poprawiona gra świateł i cieni oraz udoskonalony rendering) niż w poprzednich częściach. Frostbite 3 umożliwił stworzenie ogromnej ilości postaci wyglądających i zachowujących się niezwykle realistycznie na boisku, a także poza nim.

W siedemnastej części FIFA udostępniono nowy tryb o nazwie Droga do sławy. Gracz wciela się w fikcyjną postać Aleksa Huntera, wschodzącej gwiazdy angielskiej ligi Premier League. Celem tej kampanii fabularnej jest poprowadzenie siedemnastolatka na szczyt piłkarskiej kariery. Znacznie rozbudowano chyba najciekawszy tryb Ultimate Team - poza popularną grą karcianą, w której "poluje się" na TOTSy, pojawiają się np. operacje kupna i sprzedaży piłkarzy, wyzwania budowania perfekcyjnych (zgranych) składów, losowanie paczek z kartami, tryb menedżera, tryb kariery, Mistrzostwa FUT itp.

Gra pod każdym względem jest lepsza od wcześniejszych części. Między innymi zauważalne to jest w grafice, sztucznej inteligencji i dokładniejszym odwzorowaniu prawdziwych ruchów piłkarzy (przyjęcia i prowadzenie piłki, podania, wykonywanie stałych fragmentów gry, zachowanie się w różnych sytuacjach itp.). Najważniejszą zaletą gry jest możliwość gry w sieci, czyli rozgrywanie meczy z graczami z całego świata, niezależnie od posiadanego komputera czy konsoli.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy