Fierce Tales: Feline Sight Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
474
Data dodania:
04.09.2014
Dodał:
skorpion

 

Feline Sight Collector's Edition to trzecia po The Dog's Heart (czerwiec 2012 roku) i Marcus' Memory (lipiec 2013 r. ) odsłona cyklu Fierce Tales studia Blam! Games.

Akcja gry rozgrywa się w małej i dotychczas spokojnej górskiej miejscowości Snowville. Od jakiegoś czasu notuje się tu nieustanne ataki śnieżnych leopardów na ludzi. Ponadto zauważono, że z niewiadomych przyczyn za nimi podążają domowe kociaki. Nikt nie wie dlaczego te dzikie koty opuściły leśny rezerwat i dlaczego zbliżyły się do ludzkich zabudowań. Nienaturalne są też ich oczy, bowiem intensywnie świecą na zielono. Wygląda na to, że ktoś potrafi je kontrolować i wykorzystywać do własnych celów. Ich dziwne zachowanie jest szeroko komentowane w mediach. Niestety dotąd nikt nie przejawił chęci pomocy mieszkańcom Snowville. Zwierzęta są coraz bardziej zuchwałe, agresywne i natarczywe, więc wiele osób podjęło decyzje o ewakuowaniu się lub zabarykadowaniu się w domu.

W grze tej wcielasz się w postać najlepszego weterynarza w mieście i jednocześnie eksperta od kotów. Twoje koty również pobiegły za irbisami, mimo że w domu miały zapewnione odpowiednie warunki. Nie ma wątpliwości, że coś lub ktoś wpłynął na ich decyzje. Odzyskaj swoje koty i dowiedz się pod czyją kontrolą znajdują się śnieżne leopardy. Przywróć miastu normalność i spokój.

Wyszukuj ważne przedmioty, w tym po dwadzieścia pięć kotów i zwojów papieru oraz rozwiązuj zagadki, łamigłówki i inne minigry umysłowe. To wydanie kolekcjonerskie zawiera takie dodatki jak: grafiki koncepcyjne, tapety, dokładny przewodnik po grze (instrukcja z tekstami i screenshot'ami) i bonusowy rozdział gry. Standardowa wersja ukaże się na stronie pod koniec września lub na początku października.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz dysk mogący pomieścić 1449 MB.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


A series of mysterious snow-leopard attacks has Snowville in a panic! As the town’s best veterinarian and feline expert, it’s up to you to find out why they’ve left their forest reserve and come after humans. But things get personal when your own housecats suddenly decide to run off with the leopards. Can you find out who is controlling the leopards and get back your pets? The cat’s out of the bag in this thrilling Hidden Object Puzzle Adventure game! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy