Father's Day
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
463
Data dodania:
20.07.2019
Dodał:
skorpion

 

Father's Day to prosta, wręcz amatorka gra match-3 od Graphium Studio. Akcja gry rozgrywa się w Dniu Ojca. Syn i ojciec wyruszają na wycieczkę w góry, ale niestety wkrótce zostają rozdzieleni. Zobacz jak potoczyły się ich dalsze losy.

Gra przeznaczona jest dla dzieci ze względu na infantylną tematykę, dziecinną grafikę i niski poziom trudności gry.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 206 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Me and my son have been known to get into trouble from time to time… At least, that’s what my lovely wife always says. On this father’s day, my son and I were going to have the perfect mountain vacation. But tragedy struck, and we now find ourselves separated! I need to get up the mountain to save him, but I’ll need a little help.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy