Fatal Evidence: The Cursed Island Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
463
Data dodania:
19.02.2020
Dodał:
skorpion

 

Fatal Evidence: The Cursed Island Collector's Edition to gra ukryte obiekty od Domini Games. Prawdopodobnie pozycja ta rozpocznie nową serię i niedługo można spodziewać się drugiej części.

W pierwszej scenie widzimy jak z gmachu sądu wychodzą sędzia Maxwell McGregor i prawniczka Agatha Smith, prywatnie Twoja siostra. Nagle zamaskowana postać podeszła do sędziego i śmiertelnie dźgnęła go nożem. Na szczęście Agacie nic się nie stało. Wygląda, że nie było to przypadkowe zabójstwo. Zapewne ktoś w ten sposób chciał zemścić się za przegraną sprawę. Niespodziewanie Ciebie i siostrę zaproszono do dworku McGregora na wyspie Blackwood na odczytanie testamentu.

Na wskazane miejsce przybyło również czworo innych ludzi, których nazwiska zostały umieszczone w testamencie. Odczytanie testamentu zostaje przerwane przez tajemniczego zamaskowanego "Sędziego". Oznajmił, że wśród zgromadzonych tu osób jest morderca i że nikt nie opuści domu. Wydostanie się stąd jest chwilowo niemożliwe, gdyż warunki atmosferyczne nie pozwalają na podróż na ląd. Twoim zadaniem jest ustalenie winnego zabójstwa cenionego sędziego. Przesłuchaj każdego podejrzanego, zgromadź odpowiednie dowody, ochroń siostrę, a także znajdź sposób na powstrzymanie mściwego i niebezpiecznego szaleńca.

#DominiGames #FatalEvidence #Ukryte_Obiekty #Hidden_Object

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 1268 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy