Fantasy Mosaics 42: Fairyland
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
2.00
Ściągnięć:
179
Data dodania:
21.05.2022
Dodał:
skorpion

 

Seria Fantasy Mosaics składa się z kilkudziesięciu gier nanograms (malowanie liczbami). Już w pierwszej odsłonie Fantasy Mosaics Andy Jurko ze studia Match Gems zaplanował, że bohaterami gier zawsze będą pingwiny. Za każdym razem członkowie pingwiniej rodziny mają tendencje do wpadania w różne kłopoty.

W czterdziestej drugiej części noszącej podtytuł Fairyland (Baśniowa Kraina) Penny podczas spaceru padła ofiarą niebieskiego stworka. Te dziwne stworzenie zabrało jej parasol i uciekło do lasu. Natychmiast wyruszyła za złodziejaszkiem, ale niestety pościg zakończył się niepowodzeniem. Szybko poruszający się stworek czmychnął i ukrył się w nieznanym jej lesie. Pomóż Penny odzyskać skradziony przedmiot i powrócić do domu.

Fantasy Mosaics 42: Fairyland doskonale nadaje się dla osób początkujących i casualowych graczy i raczej dla dzieci (niski poziom trudności, infantylna fabuła i prosta grafika). Pozycja nie zawiera nic nowego wobec wcześniejszych Fantasy Mosaics. Zmieniono jedynie obrazki, czyli układy liczb na podstawie których mają być ułożone.

#FantasyMosaics #MagicznyObrazek #matematycznałamigłówka

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 136 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy