Fantasy Mosaics 41: Wizard's Realm
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
2.00
Ściągnięć:
162
Data dodania:
19.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Fantasy Mosaics to seria gier malowanie liczbami stworzona przez Andy Jurko z Match Gems. We wszystkich tych grach bohaterami gry są pingwiny, które przemierzając świat rzeczywisty i fantastyczny wpadają w różne kłopoty.

W czterdziestej pierwszej części zatytułowanej Wizard's Realm (Królestwo Czarodziejów) Robby znajduje w lesie smaczne cukierki i bez zastanowienia je zjada. Wkrótce zauważa, że zaczynają mu rosnąć rogi. Na opakowaniu słodyczy znajduje mapę do domu czarodzieja. Postanawia go odwiedzić i poprosić o odwrócenie czaru.

Fantasy Mosaics 41: Wizard's Realm skierowana jest do początkujących i mało wymagających graczy, a jeśli weźmie się pod uwagę fabułę i grafikę - do dzieci. Poziom gry jest dosyć łatwy i w sumie taki sam jak w poprzednich częściach. Wizard's Realm poza innymi układami łamigłówek nie oferuje nic nowego. Ot taki odgrzewany kotlet - niby nowa gra, a tak naprawdę to tylko nowe etapy.

#FantasyMosaics #AndyJurko #MatchGems #MagiczneObrazki

 

 

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 8.0 oraz 166 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

 

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy