Fantasy Mosaics 29: Alien Planet
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
436
Data dodania:
02.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Alien Planet jest dwudziestą dziewiątą częścią Fantasy Mosaics, cyklu malowanie liczbami od Match-Games. Tym razem pingwinia rodzina zostaje zabrana na obcą planetę.

Szybszy cykl wydawniczy tego producenta skutkuje tym, że wszystkie gry są prawie takie same. Oczywiście dodano nowe obrazki, ale zapewne nie wymagało to chyba zbyt wielkiego wysiłku i czasu. Tak więc czy zagramy w pierwszą, dziesiątą czy dwudziestą odsłonę tej serii to będzie to tak naprawdę ten sam produkt. I raczej w kolejnej jubileuszowej trzydziestej części nie zobaczymy żadnych nowości.

Do jakiej grupy skierowana jest ta gra? Trudno określić, gdyż dzieci nie bardzo lubią ten gatunek gier, a dla dorosłych "Fantasy Mosaics" może być zbyt infantylna. Zastanawiające może być to czy ktoś będzie chciał zapłacić za coś, co powinno być darmowym lub tanim dodatkiem do podstawowej pierwszej części. Ale jeśli firmie opłaca się produkować kolejne gry, to znaczy że zainteresowanie tym cyklem nie słabnie i sprzedaż jest na zadowalającym poziomie. To gra na raz - zagrać, ukończyć, zapomnieć i czekać na kolejne zestawy griddlers.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 97 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mysterious penguin Una is taking her husband Aaron to visit her home planet! It's your turn to help them explore the alien planet and solve new colorful puzzles along the way! Will they discover even more vibrant colors to enrich this new collection of mosaics? Delight in the unique game mechanics, unlocking secret colors as you play! Will the penguins discover even more vibrant colors to enrich this new collection of mosaics?

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy