Enigmatis 3: Cień Karkhali. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
453
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Enigmatis 3: Cień Karkhali. Edycja kolekcjonerska" jest polskojęzyczną wersją "Enigmatis 3: The Shadow of Karkhala Collector's Edition". Tytuł ten należy do kategorii HOPA, czyli przygodowych ukrytych obiektów.

Demoniczny Kaznodzieja uciekł w odległe zakątki Tybetu w poszukiwaniu mrocznego sekretu, który może mu dać nieposkromioną moc. Po raz pierwszy uciekł przed Detektywem i jej partnerem, prywatnym detektywem Richardem Hamiltonem, w Maple Creek, a potem jeszcze raz w Ravenwood Park. Tym razem sprawa jest osobista.

Po powrocie do Maple Creek i odkryciu nowych dowodów planu Kaznodziei, dwójka detektywów wyruszyła na poszukiwanie wiekowego klasztoru skrytego w wysokich górach Tybetu, gdzie życiowy pościg nieśmiertelnego Kaznodziei za władzą nad światem być może nareszcie się skończy.

Detektywi, wciągnięci w odwieczny konflikt między siłami ciemności i światła, muszą pokonać Kaznodzieję za wszelką cenę. Ale czy uda im się go odnaleźć zanim będzie za późno? Czy będą potrafili go powstrzymać, kiedy to zrobią, skoro jest jeszcze potężniejszy niż kiedykolwiek? Jakie tajemnice odkryją wśród cieni Karkhali?

Wymagania gry: OS: Windows XP/Vista/7/8/10 / CPU: 2.0 GHz / RAM: 1024 MB / DirectX: 9.0

 

Galeria
Komentarze (3)
GamiX
18.03.2017 17:46
Artifex Mundi według mnie to druga najlepsza firma tworząca gry ukryte przedmioty. Królem jest Eipix Entertainment. Dlatego liczyłem na coś lepszego. Czegoś zabrakło bym mógł ją zapamiętać na dłużej. A ta wersja jest naprawdę polska? ja widzę na screenshotach angielskie nazwy
TenFajny
20.03.2017 20:18
A ja czekam, kiedy akcja gry będzie działa się w Polsce.
skorpion
21.03.2017 17:57
Takie zrzuty ekranu udostępnia Alawar. Od dwóch trzech lat dzieje się coś dziwnego i złego z tą firmą. Kiedyś gry wychodziły na przemian co 2 i 5 dni, teraz co 7. Dawniej były zrzuty ekranu przedstawiające polską wersję, teraz jest to rzadkością. Ale że Artifex Mundi i jej firmy córki są polskie, to na 100 % i ta wersja jest w naszym języku. Akurat nie gram w polskie HOG, więc raczej nie podmienię tych screenshot'ów.