Endless Fables: Shadow Within
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
457
Data dodania:
24.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Endless Fables 4: Shadow Within jest grą ukryte przedmioty, stworzoną przez studio Sunward Games.

Znana i doświadczona antropolog Pamela Cavendish wraca do swojego rodzinnego miasteczka w celu zmierzenia się z potworną tragedią z dzieciństwa. Wówczas gdy jej przyjaciel Hans został porwany przez upiorną postać, nikt nie uwierzył w jej historię. Niespodziewanie po wielu latach, nieulękniona i nieugięta Pamela otrzymuje szansę wyjaśnienia tej sytuacji.

Całe dzieciństwo Pamela i Agata (siostra Hansa) próbowały przekonać dorosłych o tym, co spotkało Hansa. Niestety, przeraźliwą prawdę uznano za dziecięcą wyobraźnie i senne majaki. Z biegiem czasu przyjaciółki zaczęły powątpiewać we własną pamięć i zaakceptowały myśl, że Hans nie żyje. Ale niedawno Pamela otrzymała od Agaty niepokojąco dziwny list. Przyjaciółka przekonuje ją, że Hans ostatnio nawiązał z nią kontakt. Pamela Cavendish natychmiast powraca w rodzinne strony Mittenwald aby ostatecznie zamknąć ten bolesny rozdział swojego życia.

I tak w spokojnej miejscowości, w której nic złego nie działo się od lat, natrafia na zagadkę, w której rzeczywistość miesza się ze snami. Każdy jej krok jest śledzony przez cień kryjący się po drugiej stronie lustra. Czy uda się jej przedostać się do świata koszmarów, w którym Hans nadal walczy o życie? Czy powstrzyma mroczną postać ukrytą w cieniach? Czy jest na tyle odważna aby zaryzykować wszystko co posiada w walce o bezpieczeństwo swoich przyjaciół? Możesz się o tym przekonać, jeśli zagrasz w tą grę.

Opis w znaczny stopniu został zaczerpnięty ze strony www.artifexmundi.com i trochę zmieniony.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 2539 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Sunward Games proudly presents the latest chilling chapter in the Endless Fables series!

As a child, one of your friends was abducted by a mysterious figure, but no one believed you. Now, you’ve returned home to help your friend Agatha solve the case once and for all. Navigate your way through nightmarish puzzles and clever monsters all within the scenic Mittenwald countryside. Can you solve the mystery of the Sandman and save your friend? Find out in this exhilarating hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy