Endless Fables: Shadow Within Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
399
Data dodania:
24.11.2019
Dodał:
skorpion

 

Shadow Within Collector's Edition to czwarta odsłona Endless Fables, HOPA od Sunward Games.

Słynna i doświadczona antropolożka Pamela Cavendish powraca do swojej rodzinnej miejscowości, aby zmierzyć się z potworną tragedią z dzieciństwa. Gdy jej przyjaciel, Hans, został uprowadzony przez koszmarną postać nikt jej nie wierzył. Po wielu latach, odważna i niezłomna, Pamela otrzymuje szansę wyjaśnić tą sytuację.

Całe dzieciństwo Pamela i Agata (siostra Hansa) próbowały przekonywać dorosłych o tym, co spotkało Hansa. Niestety, przeraźliwą prawdę wzięto za dziecięcą wyobraźnie i senne majaki. Z czasem przyjaciółki zaczęły wątpić we własną pamięć i zaakceptowały myśl, że Hans nie żyje. Ale niedawno Pamela otrzymała od Agaty dziwny list. Przyjaciółka przekonuje ją, że Hans niedawno nawiązał z nią kontakt. Panna Cavendish bez chwili wahania powróciła w rodzinne strony miasteczka Mittenwald aby definitywnie zamknąć najboleśniejszy rozdział swojego życia.

I tak w cichej miejscowości, w której nic złego i niepokojącego nie działo się od lat, natrafi na zagadkę, w której sny mieszają się z rzeczywistością. Każdy jej krok będzie śledzony przez cień kryjący się po drugiej stronie lustra. Czy uda się jej przedostać się do świata koszmarów, w którym Hans nadal walczy o życie? Czy powstrzyma mroczną postać ukrytą w cieniach? Czy będzie w stanie zaryzykować wszystko co posiada w walce o bezpieczeństwo swoich przyjaciół? Musisz to koniecznie sprawdzić!

Opis został zaczerpnięty ze strony www.artifexmundi.com i nieco zmieniony.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 2912 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Sunward Games proudly presents the latest chilling chapter in the Endless Fables series!

As a child, one of your friends was abducted by a mysterious figure, but no one believed you. Now, you’ve returned home to help your friend Agatha solve the case once and for all. Navigate your way through nightmarish puzzles and clever monsters all within the scenic Mittenwald countryside. Can you solve the mystery of the Sandman and save your friend? Find out in this exhilarating hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy