Enchanted Kingdom: Fog of Rivershire Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
473
Data dodania:
27.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Fog of Rivershire Collector's Edition jest trzecia częścią Enchanted Kingdom od Dominigames.

Tajemnicza i straszna choroba szaleje w królestwie Tar. W tej właśnie sprawie dr Emirus Klein, zwierzchnik zakonu Medico Imperium, zwrócił się do Ciebie z prośbą o jak najszybszy kontakt. Tuż po Twoim dotarciu do siedziby zakonu przybywa także wojownik Xander z wioski Rivershire. Z jego relacji wynika, że w tej miejscowości dziwna mgła przemienia ludzi w potwory. Zostajesz wysłany do Rivershire aby wyjaśnić co tam się dzieje i w miarę możliwości przywrócić ład i porządek, a tym samym ocalić całe królestwo.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1060 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1993 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games proudly presents the newest extraordinary chapter in the Enchanted Kingdom series.

The citizens of Rivershire have been infected with a terrible disease that is slowly turning them into monsters. Because of your magical immunity, you are the only person that can heal the townsfolk and stop the infection from spreading across the entire kingdom! Can you locate the source of the infection and return the town to normal before it’s too late? Find out in this breathtaking hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy