Emergency Crew: Volcano Eruption
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
25
Data dodania:
04.07.2024
Dodał:
skorpion

 

Emergency Crew: Volcano to dynamiczna gra zarządzania czasem stworzona przez studio 8 Floor Games z Londynu. Wcielasz się w dowódcę zespołu ratunkowego, który musi stawić czoła skutkom potężnego trzęsienia ziemi i erupcji wulkanu.

 

Twoim zadaniem jest organizacja akcji ratunkowych, przeszukiwanie zniszczonych budynków, ratowanie ocalałych oraz odbudowa zdewastowanej infrastruktury. Sytuacja jest ekstremalna - pożary, powodzie i zawalone konstrukcje to tylko część wyzwań, przed którymi staniesz. Precyzyjne planowanie i szybkie podejmowanie decyzji są kluczowe, aby uratować jak najwięcej osób i przywrócić porządek w mieście. Z każdym poziomem trudność rośnie, wprowadzając nowe wyzwania i coraz bardziej skomplikowane zadania, które sprawdzą twoje umiejętności strategiczne i zdolność zarządzania czasem.

 

Możliwie jak najszybciej wykonuj właściwe czynności w odpowiedniej kolejności. Jeśli pomylisz się albo zrobisz jakąś czynność za wolno, to znacznie utrudnisz sobie zadanie albo w najgorszym wypadku nie ukończysz etapu i będziesz musiał zacząć go od nowa.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy