Emergency Crew: Volcano Eruption Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
126
Data dodania:
12.01.2023
Dodał:
skorpion

 

Emergency Crew: Volcano Eruption Collector's Edition to gra zarządzanie czasem od 8 Floor Games. Tematyką i zasadami gry przypomina serię Rescue Team. Po trzęsieniu ziemi w Coastland służby ratownicze wyruszają na ratunek poszkodowanym.

 

Na wskutek potężnego trzęsienia ziemi doszło do erupcji wulkanu, powodzi, pożarów, zniszczenia infrastruktury i licznych zawaleń budynków. Przed ratownikami stoi niezwykle trudne zadanie. Wobec ogromu zniszczeń dowódca ekipy poszukiwawczo-ratunkowej poprosił Ciebie o wsparcie w przeszukiwaniu ruin zawalonych domów, udzielaniu pomocy ocalałym z kataklizmu i odbudowywaniu uszkodzonej infrastruktury miasta.

 

Emergency Crew: Volcano Eruption CE polega na jak najszybszym wykonywaniu określonych czynności w odpowiedniej kolejności. Jeden błąd lub nieprzemyślana decyzja może mieć negatywny wpływ na ukończenie etapu (wydłużenie lub fiasko). Im dalej tym trudniej - pojawia się więcej zadań na raz, a układy plansz są coraz bardziej skomplikowane. Jak to bywa w tego typu grach, w późniejszych etapach wkrada się monotonia, gdyż cały czas należy powtarzać podobne czynności.

 

Zalecane minimalne wymagania gry: Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 1325 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy