Elven Legend 8: The Wicked Gears Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
395
Data dodania:
29.12.2019
Dodał:
skorpion

 

The Wicked Gears jest ósmą częścią Elven Legend, gry zarządzanie czasem. Za jest stworzenie odpowiedzialne jest studio Growing Grass Studio. Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach z siódmej części. Wówczas zamiast Aerin i Tilliana bohaterką serii stała się ich córka Sonja. Tym razem o pomoc do księżniczki zwróciły się gremliny. Mają problem z rebeliantami, którzy planują "ożywić" wszystkie machanizmy na świecie i wykorzystać je do niecnych celów. Sonja i jej przyjaciel faun Napej natychmiast wyruszają im na pomoc.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 885 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Gremlins are seeking the help of the elves to thwart a group of rebels who want to animate all the mechanisms in the worlds and use them for their malicious purposes. Join Princess Sonja and her faun friend, Napej as they face this challenge.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy