Ellie's Farm: Forest Fires Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
160
Data dodania:
24.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Ellie's Farm: Forest Fires Collector's Edition to gra zręcznościowa stworzona przez Big City Lab LLC. Jest to gra typu zarządzanie czasem i jest bardzo podobna do gier z serii Alice's Wonderland, które również jest dziełem tego studia. Pozycje te różnią się jedynie fabułą i lekko zmodyfikowaną grafiką dostosowaną do scenerii.

Pisarka Ellie, która niedawno straciła twórczą wenę, postanowiła zmienić tryb życia i zamieszkać w spokojnym miejscu. Wybór padł na urokliwy Północny Las, który.. niestety jest zagrożony pożarami. Pożary są konsekwencją nieostrożności i lekkomyślności ludzi, celowych podpaleń, jak i wieloletnich zaniedbań ze strony zarządców. Z jakiś powodów uznała, że jest jedyną osobą która może pomoc mieszkańcom zagrożonych terenów i zadbać o obszary leśne. Czy uda się jej przywrócić las do dawnej świetności i zbudować wymarzony dom?

Rola gracza sprowadza się do ciągłego wykonywania podobnych czynności, aczkolwiek w określonej kolejności, odpowiednim czasie i we właściwym miejscu.

 

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 10.0 oraz 3059 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy