Edge of Reality: Hunter's Legacy Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
425
Data dodania:
16.08.2018
Dodał:
skorpion

 

Hunter's Legacy Collector's Edition jest czwartą częścią Edge of Reality, cyklu HOPA (ukryte obiekty) stworzonego przez 4Friends Games.

Bohaterką gry jest Julia, która właśnie otrzymała w spadku po swoim wujku Abe Hansonie latarnię morską znajdującą się trzydzieści pięć kilometrów od Dublina. Odziedziczyła stary, aczkolwiek zadbany budynek z 1654 roku, który jak wierzyć napisom, został wybudowany przez jej przodków. Po przybyciu na miejsce poznaje przyjaciółkę wuja Casey. Natomiast po odnalezieniu dziwnego sześcianu okazuje się, że jest ona tak naprawdę kuzynką Triss. Odbiera jej artefakt i przyznaje się do zabójstwa Abe, a nie wykluczone że odpowiada również za śmierć jej ojca Eliota i jego brata Ricka (jej ojca). Dowiaduje się o sekretnym dziedzictwie pełnym magicznych stworzeń. Te istoty są w jakiś dziwny sposób bardzo związane z jej rodziną. Pomóż Julii Hanson ustalić co się tu dzieje, poznać losy i tajemnice swojej rodziny i powstrzymać Triss.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1126 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4Friends Games proudly presents their next thrilling adventure in the Edge of Reality series!

When your uncle mysteriously leaves you an old lighthouse in his will, you quickly go to investigate. But instead of answers, you uncover a secret heritage filled with magical creatures and their ties to your family! When a dangerous foe aims to destroy their world forever, do you have what it takes to help them before it’s too late? Find out in this spell-binding Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy