Edge of Reality: Great Deeds Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
406
Data dodania:
08.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Great Deeds Collector's Edition to piąta odsłona Edge of Reality. Za stworzenie całej serii odpowiedzialne jest studio 4 Friends Games, które specjalizuje się w produkcji gier ukryte obiekty.

Twoja córka Willow Briem za otworzenie nowego schroniska dla zwierząt została nominowana do nagrody Osoba Roku. Zostałeś przez nią zaproszony na wielką ceremonię świętowania tego wydarzenia do islandzkiego miasteczka. Willow mieszka tu od dłuższego czasu i jest osobą bardzo dobrze znaną i powszechnie szanowaną. Po przybyciu na miejsce odkrywasz, że ona zniknęła. Okazuje się, że nie tylko ona. Inni nominowani do tej prestiżowej nagrody również zaginęli bez śladu. Odkrywasz, że córka była od jakiegoś czasu śledzona, straszona i nękana.

W pobliżu miasteczka uaktywnił się wulkan. Wielu mieszkańców wierzy w legendę, wg której co trzysta lat budzi się wulkan i żąda od nich dowodu lojalności. Podobno jeśli złożą ofiarę z siedmiu osób dokonujących wielkich czynów, to wulkan uśpi się na kolejne stulecia. Być może ta wiadomość będzie dla Ciebie kluczem do wyjaśnienia tego zdarzenia i oczywiście przede wszystkim ocalenia córki.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1001 MB danych.

 

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4 Friends Games proudly brings you the latest addition to the Edge of Reality series!

After opening a new animal shelter, your daughter's been nominated for the Person of the Year award! You're excited to join her in Iceland to celebrate. But your joy is cut short when you find her missing! With a local volcano threatening to erupt and rumors of a dangerous legend come to life, can you find out who's behind your daughter's disappearance and rescue the city's pets in time? Find out in this exhilarating Hidden-Object Puzzle adventure!

 

 

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy