Dreamwalker: Never Fall Asleep
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
384
Data dodania:
28.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Dreamwalker: Never Fall Asleep to gra ukryte obiekty. Została stworzona przez studio The House of Fables i wydana przez Artifex Mundi.

W niewielkim miasteczku w wyniku wypadku zapada w śpiączkę córka pani burmistrz. Bezsilność lekarzy powoduje, że burmistrz prosi o pomoc psychiatrę, która potrafi podróżować przez sny innych ludzi – jest dreamwalkerem. Wejdź w rolę psychiatry z nadprzyrodzonymi umiejętnościami!

Witaj w Drowsy Valley, małej turystycznej miejscowości położonej w austriackich Alpach, która tętni życiem latem i pustoszeje wraz z nadejściem zimy. Z pozoru zwyczajne, senne miasteczko kryje jednak tajemnicę. Mieszkańcy Drowsy Valley cierpią na poważne zaburzenia snu i mają sugestywne koszmary. Miejscowi lekarze są bezsilni wobec tych dolegliwości. Kiedy więc Sandra, młoda córka pani burmistrz, zapadła w śpiączkę, głowa miasta postanowiła zatrudnić wyjątkową psychiatrę. Według pogłosek posiada wyjątkową umiejętność przemierzania podświadomości innych ludzi – jest tak zwanym dreamwalkerem. Wciel się w rolę psychiatry z nadprzyrodzonymi umiejętnościami i zbadaj sekrety miasta Drowsy Valley. Eksploruj podświadomość pacjentów, zostań detektywem umysłu i rozdziel prawdę od wyobrażeń. Rozwikłaj zagadkę córki pani burmistrz i niewytłumaczalnych dolegliwości innych mieszkańców. W zakamarkach ludzkich umysłów kryją się mroczne sekrety. Czy odważysz się je odkryć?

Odwiedź trzydzieści dwie piękne, ręcznie malowane lokacje, rozwiąż dwadzieścia osiem ekscytujących zagadek, poznaj ponad siedem różnorodnych postaci i odkryj pięć różnych sennych światów.

Opis pochodzi ze podstrony www.artifexmundi.com dotyczączej polskiej wersji: Dreamwalker: Wymiar Snów.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 1179 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


In a small remote tourist town located in the Austrian Alps the mayor’s young daughter has fallen into a coma. The local physicians are unable to help forcing Mrs. Mayor to seek the aid of a psychiatrist who is rumored to possess the unique ability to traverse people’s dreams – a Dreamwalker. Dark secrets loom in the hidden corners of the human mind, will you dare to find them?

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy