Dom Tysiąca Drzwi: Płomień żmii. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
805
Data dodania:
01.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Dom Tysiąca Drzwi: Płomień żmii. Edycja kolekcjonerska" to gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii ukryte obiekty. Jest to "House of 1000 Doors: Serpent Flame Collector's Edition" komunikująca się z użytkownikiem w języku polskim.

Powróć do Domu Tysiąca Drzwi, aby ocalić ludzkość przed zagładą! Ziemię zaatakowały gigantyczne węże i sieją spustoszenie na całej planecie. Z dymiących ruin zniszczonego miasta Dom unosi się w chmury, a tajemniczy nieznajomy ratuje Kate przed pewną śmiercią, przyprowadzając ją do tego niezwykłego budynku. Jej zadanie: przenieść się w czasie do czterech różnych epok, aby odnaleźć żywioły potrzebne do uruchomienia mechanizmu zdolnego do pokonania starożytnych bestii.

Twoja wyprawa będzie pełna wyzwań. Przemierzając każdą z niebywałych lokacji w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy zmierzysz się z przerażających wężowym bogiem, uratujesz średniowieczną dziewczynę przed szalonym inkwizytorem i pokrzyżujesz plany niegodziwego rzymskiego cesarza. Będziesz szukać ukrytych obiektów, rozwiązywać trudne zagadki i pokonywać zmyślne mini-gry, podczas gdy z każdym krokiem dowiesz się więcej o pełnej wyobraźni historii. Dom jest siedzibą wielu wspaniałych przygód - a ta jest jedną z najciekawszych.

Gra oferuje sześćdziesiąt lokacji, trzydzieści siedem mini-gier, piętnaście scen z ukrytymi obiektami, dwadzieścia w pełni animowanych filmików i ponad dwieście przedmiotów do użycia.

System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1500 MHz, pamięć RAM 512 MB

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy