Dig The Ground 3
Pobierz
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
474
Data dodania:
21.02.2020
Dodał:
skorpion

 

Dig The Ground 3 to wydana przez rosyjskie studio Litera Laboratories gra match-3 (dopasowywanie do siebie co najmniej trzech takich samych obiektów). Nie ma w niej znaczących zmian w stosunku do dwóch poprzednich części Dig The Ground. Gra polega na odkrywaniu złotych skrzyń i doprowadzenie wody do kwiatów. Składa się z czterdziestu etapów, co ma zapewnić rozrywkę na siedem - osiem godzin.

#DigTheGround #LiteraLaboratories #match_3 #dopasuj_3

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 350 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Dig the Ground delivers more explosive match 3 fun in this bright and challenging sequel! Your goals are to uncover the gold chests and bring water to each flower. Assemble crystals of the same color into chains. The more items you collect, the bigger the explosion!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy